+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Podzimní měsíce jsou každý rok ve znamení většího klidu. Počasí nebývá moc vlídné, proto se naše aktivity odehrávají spíše na jednotlivých pokojích nebo na oddělení. Těšíme se zejména na ty pravidelné jako jsou Biblické příběhy a páteční Zpívánky, které máme moc rády. Kolikrát samy sebe překvapíme, na kolik písniček si dokážeme vzpomenout. Listopad je také měsícem, kdy vzpomínáme na ty, kteří už mezi námi nejsou a my na ně s láskou myslíme. Hned po smutných Dušičkách se začínáme pomaličku těšit na Vánoce. Tentokrát jsme měli opravdu „moc práce“, protože jsme na našem oddělení pekly perníčky na obecní slavnost – rozsvěcení vánočního stromu. Měly jsme velkou radost z toho, že dokážeme v mezích svých sil být užitečné, za což nám poděkoval i pan starosta.

Ivana Dvořáková, Dis. I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.