+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Podzimní měsíce jsou každý rok ve znamení většího klidu. Počasí nebývá moc vlídné, proto se naše aktivity odehrávají spíše na jednotlivých pokojích nebo na oddělení. Těšíme se zejména na ty pravidelné jako jsou Biblické příběhy a páteční Zpívánky, které máme moc rády. Kolikrát samy sebe překvapíme, na kolik písniček si dokážeme vzpomenout. Listopad je také měsícem, kdy vzpomínáme na ty, kteří už mezi námi nejsou a my na ně s láskou myslíme. Hned po smutných Dušičkách se začínáme pomaličku těšit na Vánoce. Tentokrát jsme měli opravdu „moc práce“, protože jsme na našem oddělení pekly perníčky na obecní slavnost – rozsvěcení vánočního stromu. Měly jsme velkou radost z toho, že dokážeme v mezích svých sil být užitečné, za což nám poděkoval i pan starosta.

Ivana Dvořáková, Dis. I.B oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních