+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Konečně začalo jaro jak má být. Některé klientky se začaly věnovat opalování až tak, že se začaly svlékat z kůže. A proto jsme vytáhli kloboučky na hlavičky a opalovací krémy na tvářičky. Svátek matek nám zpříjemnily děti z místní mateřské školky básněmi a písněmi. Klientky byly tak dojaté, že promáčely celou roli kapesníků. Taky jsme si zavzpomínali na 80. léta, kdy nás PhDr. Lukáš Karnet z organizace Klára pomáhá, provedl minulými časy našeho života.

Sehráli jsme přátelské utkání v petanku proti Sokolnickému domu. Vytvořili jsme 4 týmy a s nadšením se pustili do boje. Slunce se do nás opíralo ze všech sil, ale my se nedali a statečně bojovali a s plnou chutí využívali občerstvení od členů Sokolnického domu.

Klání se vydařilo, sice jsme 1. místo nevyhráli, ale zase byla legrace a krásné počasí.

 

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.