+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Konečně začalo jaro jak má být. Některé klientky se začaly věnovat opalování až tak, že se začaly svlékat z kůže. A proto jsme vytáhli kloboučky na hlavičky a opalovací krémy na tvářičky. Svátek matek nám zpříjemnily děti z místní mateřské školky básněmi a písněmi. Klientky byly tak dojaté, že promáčely celou roli kapesníků. Taky jsme si zavzpomínali na 80. léta, kdy nás PhDr. Lukáš Karnet z organizace Klára pomáhá, provedl minulými časy našeho života.

Sehráli jsme přátelské utkání v petanku proti Sokolnickému domu. Vytvořili jsme 4 týmy a s nadšením se pustili do boje. Slunce se do nás opíralo ze všech sil, ale my se nedali a statečně bojovali a s plnou chutí využívali občerstvení od členů Sokolnického domu.

Klání se vydařilo, sice jsme 1. místo nevyhráli, ale zase byla legrace a krásné počasí.

 

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních