+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

1. duben přinesl aprílové počasí. Ochladilo se a studeně foukalo. Ten den se konala akce v parku pořádaná místní školou s názvem Dravci v akci. Seděli jsme v bundách a pod dekami, ale naštěstí to nikdo neodstonal. Bylo krásné vidět ptáky žijící ve volné přírodě zblízka a ještě lepší bylo je vidět přímo v akci v letu při honu za potravou.

V dubnu jsme toho moc nezaktivizovaly. Bylo nás málo personálu a tak nebylo moc času

Připravovaly jsme se na čarodějnice, které vypukly 27. dubna. Dopoledne jsme s klientkami namazaly malé občerstvení – jednohubky, které byly výborné. Odpoledne vypukl rej čarodějnic, kterého se zúčastnila i školní družina. Zpívalo se, tančilo, soutěžilo za doprovodu manželů Procházkových. Bylo to krásné odpoledne, jen škoda počasí, které nám opět nevyšlo, a akce se musela konat v jídelně.

2c

Iva Hermanová aktivizační – oddělení II.C

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.