+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V dubnu jsme se všechny těšily, že konečně přijde jaro a budeme moci chodit ven. Počasí si ovšem trvalo na svém a přineslo hodně chladných a deštivých dnů. Tak jsme se klientkami domluvily, že přivoláme jaro sázením bylinek a květinek alespoň do květináčů a truhlíků. Během pár dní nám vyrostla řeřicha, kterou jsme si dávaly na chleba se sádlem. Ty deštivé dny jsme si krátily čtením našeho oblíbeného Káji Maříka. Také jsme se připravily na pálení čarodějnic a upekly jsme si slané tyčinky, abychom měly co zobat při programu, který se letos odehrával kvůli škaredému počasí v jídelně. Ale všichni zúčastnění se velice dobře bavili, a těch „protančených střevíců….“.

 

Iva Dvořáková aktivizační – oddělení I. B

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních