+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V dubnu jsme se všechny těšily, že konečně přijde jaro a budeme moci chodit ven. Počasí si ovšem trvalo na svém a přineslo hodně chladných a deštivých dnů. Tak jsme se klientkami domluvily, že přivoláme jaro sázením bylinek a květinek alespoň do květináčů a truhlíků. Během pár dní nám vyrostla řeřicha, kterou jsme si dávaly na chleba se sádlem. Ty deštivé dny jsme si krátily čtením našeho oblíbeného Káji Maříka. Také jsme se připravily na pálení čarodějnic a upekly jsme si slané tyčinky, abychom měly co zobat při programu, který se letos odehrával kvůli škaredému počasí v jídelně. Ale všichni zúčastnění se velice dobře bavili, a těch „protančených střevíců….“.

 

Iva Dvořáková aktivizační – oddělení I. B

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.