+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Přišel červenec, měsíc kdy děti mají konečně letní prázdniny a pro dospělé je to čas letních dovolených. I sestřičky z našeho oddělení si potřebují po náročném roce trošku oddychnout, tím pádem času na aktivity v tomto období moc nezbývá. I přesto jsme se snažily si společně užít pár hezkých chvilek.

Jak už k létu patří, dostaly jsme chuť na pořádný kus dobré zmrzliny. Tentokrát jsme vyzkoušely jak chutná zmrzlina přímo v Sokolnicích na Sokolovně. Daly jsme si zmrzlinový pohár a k tomu kávičku. Musely jsme zhodnotit, že vše bylo výborné a zase to budeme chtít zopakovat.

1b

Také jsme tento měsíc dostaly pozvánku od sestřičky Dášky na „Tanečky“ do domova U Františka v Újezdě u Brna. Ze zámku se zúčastnilo šest klientů, dvě dámy z našeho oddělení a ostatní z Bílého domu. Téma tanečků bylo „sedmdesátá léta“. Všichni jsme byli naprosto nadšení. Naživo tam zpívala a na klávesy hrála paní Irena (která u nás pracovala jako sociální pracovnice) a k sobě měla kytarový doprovod. V září se zase budou pořádat tanečky, tak doufáme, že se nám dostaneme opětovného pozvání. Dále jsme pokračovaly ve čtení našeho oblíbeného Káji Maříka. Už se společně těšíme, co nám všechno srpen nadělí.

Ivana Dvořáková, Dis. I.B oddělení

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY AREÁLU DOMOVA!!!

V zamecké budově probíhá dokončení 2. etapy EPS.
Pohybují se zde dělníci, dávejte zde pozor.

Na louce u pavilonu se buduje nová terapeutická zahrada, je zde staveniště a přistup je zde přísně zakázán.

Dále probíhají práce na opravě okrasných kamenných prvků
zámecké budovy s termínem ukončení 30.10.2024 i zde je
nutné dodržovat zvýšenou pozornost a dodržovat
bezpečnostní značení.

Děkujeme za pochopení.
Vedení Domova pro seniory Sokolnice, p.o.