+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V březnu na nás začalo sluníčko mávat prvními pozdravy, a tak jsme se začali připravovat na jaro a s ním spojené Velikonoce. S klientkami jsme vyráběly velikonoční beránky a ovečky, které jsme jely prodávat na JMK, kde se každoročně pořádají velikonoční trhy. S klientkami jsme si upekly velikonoční Jidáše. Těsto se na první pohled zdálo, že bude „nic moc“, ale nakonec nám Jidáše docela chutnaly ☺ . 5 V březnu nám na zámku začala Univerzita 3. věku. Tématem bylo trénování paměti. Z našeho oddělení se zúčastnily 4 klientky. A tak každé pondělí věnovali 1,5hodinky této bohulibé činnosti. Ve zbývajících odpoledních hodinách jsme pokračovaly v naší oblíbené četbě V. Javořické.

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.