+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V březnu na nás začalo sluníčko mávat prvními pozdravy, a tak jsme se začali připravovat na jaro a s ním spojené Velikonoce. S klientkami jsme vyráběly velikonoční beránky a ovečky, které jsme jely prodávat na JMK, kde se každoročně pořádají velikonoční trhy. S klientkami jsme si upekly velikonoční Jidáše. Těsto se na první pohled zdálo, že bude „nic moc“, ale nakonec nám Jidáše docela chutnaly ☺ . 5 V březnu nám na zámku začala Univerzita 3. věku. Tématem bylo trénování paměti. Z našeho oddělení se zúčastnily 4 klientky. A tak každé pondělí věnovali 1,5hodinky této bohulibé činnosti. Ve zbývajících odpoledních hodinách jsme pokračovaly v naší oblíbené četbě V. Javořické.

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních