+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Vážený pane řediteli,

dovolte nám vyjádřit velké poděkování všem zaměstnancům Domova pro seniory Sokolnice.

Od dubna 2022 zde na oddělení I.B trávila poslední rok svého života naše maminka a babička paní Anna Škaroupková. Na pobyt zde si velmi rychle zvykla, nejen na milé spolubydlící, ale i velmi ochotný, usměvavý, vstřícný a hlavně profesionální a milý personál. Děvčata ji vždy ve všem rády pomohly a vyhověly. 

Děkuji za vzornou péči, kterou poskytovaly naší mamince a babičce po celou dobu pobytu. Poděkování také patří sociálním pracovnicím, hlavně paní Králové.

Za celou rodinu
Irena Škaroupková – dcera

Irena Škaroupková - dcera

Dobrý den pane řediteli,

dovoluji si Vás kontaktovat na základě našeho krátkého rozhovoru v rehabilitační zahradě – dětském hřišti.
Ptal jste se, jak se nám prostředí líbí a jaký další prvek bychom na hřišti uvítali 🙂

Kdyby mě v budoucnu někdy něco napadlo, ráda se ozvu. Moc si vážím Vašeho osobního zájmu, s tím jsem se ještě nesetkala 🙂

Jinak si dovolím jistě za většinu maminek poděkovat za opravdu výborný nápad, protože takových míst k relaxaci nejen pro děti, ale také rodiče, jako je u vás, je opravdu velmi málo.

S přáním pohodových podzimních dnů

Lenka Dvořáková

Vážený pane řediteli,

děkuji Vám i ostatním zaměstnancům Domova pro seniory Sokolnice, za výbornou péči o moje rodiče – Jana a Libuši Kružíkovi. Oceňuji především citlivý přístup zdravotních sester i pečovatelek, které vytváří příjemné a rodinné prostředí. Rodiče si díky tomu rychle zvykli na nové podmínky. Velice si vážím zájmu aktivizačních sester o moji maminku, která tak může po třech letech opustit postel a na vozíčku se dostane mimo budovu.

Prostředí zámeckého parku je stále krásně upraveno i chráněno před rušivými vlivy okolí a poskytuje klidné prostředí pro pobyt v přírodě.

Pro udržení fyzické aktivity skvěle slouží vnitřní i venkovní prostory se zvířaty a podpůrnými pomůckami, které jsou našim cílem při vycházkách s rodiči.

Přeji všem pracovníkům Domova pro seniory v Sokolnicích mnoho radosti v jejich nelehké práci.

Se srdečným pozdravem

Pavel Kružík
Křenovice, 13.7.2021

Lenka Dvořáková

Moje maminka je od konce roku 2018 klientkou  DS Sokolnice. Od té doby jsem byl za maminkou mnohokrát, a mohu říct že během mých mnoha návštěv jsem ziskal ten nejlepší dojem o dobrém vedení DS a práci zaměstnacnů. Nemohu dost dobře popsat mou úlevu a vděk že je o maminku dobře postaráno laskavým personálem a že maminka je v DS Sokolnice dle vlastních slov po všech stránkách spokojená. 

Muj velký dík vedení a všem zaměstnancům DS Sokolnice!

Mirek Macka

Poděkování za péči o maminku – Ing. Dagmar Macková

Dobry den,
chci vyjádřit mé poděkování všem zaměstnancům DPS Sokolnice a zvlášť personálu odděleni, kde je maminka, za péči o ni.

Maminka je velice spokojena s péčí vlídným personálem, ale i s jinými aspekty, např. s jídlem. To je pro mě obrovská úleva, zvlášť když jsem vetší část roku tak daleko a od r. 2020 jsem zatím vůbec nemohl přijet.

Zvlášť si velmi cením toho, že je možné volání včetně videa přes skype z notebooku DPS. Vidět obraz člověka, se kterým mluvíme, je v těchto okolnostech velice důležité. Při našem pravidelném setkáni na skypu každý týden si dobře popovídáme a myslím, že si to oba dobře užijeme. Tato možnost kontaktu přes skype je opravdu skvělá a doufám, že zůstane i v budoucnosti.

Toto poděkováni jsem Vám už delší dobu dlužil. Pokud bych mé poděkování mohl též sdělit někde jinde, prosím, dejte mi vědět.

Těším se na příští návštěvu, i když zatím nevím, kdy to bude možné.

S pozdravy

Mirek Macka

Miroslav Macka, RNDr, PhD
Brno
Czech Republic
Prof Mirek Macka
Blackmans Bay TAS
AUSTRALIA

Mirek Macka

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních