+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Vážený pane řediteli,

dovolte nám vyjádřit velké poděkování všem zaměstnancům Domova pro seniory Sokolnice.

Od dubna 2022 zde na oddělení I.B trávila poslední rok svého života naše maminka a babička paní Anna Škaroupková. Na pobyt zde si velmi rychle zvykla, nejen na milé spolubydlící, ale i velmi ochotný, usměvavý, vstřícný a hlavně profesionální a milý personál. Děvčata ji vždy ve všem rády pomohly a vyhověly. 

Děkuji za vzornou péči, kterou poskytovaly naší mamince a babičce po celou dobu pobytu. Poděkování také patří sociálním pracovnicím, hlavně paní Králové.

Za celou rodinu
Irena Škaroupková – dcera

Irena Škaroupková - dcera

Dobrý den pane řediteli,

dovoluji si Vás kontaktovat na základě našeho krátkého rozhovoru v rehabilitační zahradě – dětském hřišti.
Ptal jste se, jak se nám prostředí líbí a jaký další prvek bychom na hřišti uvítali 🙂

Kdyby mě v budoucnu někdy něco napadlo, ráda se ozvu. Moc si vážím Vašeho osobního zájmu, s tím jsem se ještě nesetkala 🙂

Jinak si dovolím jistě za většinu maminek poděkovat za opravdu výborný nápad, protože takových míst k relaxaci nejen pro děti, ale také rodiče, jako je u vás, je opravdu velmi málo.

S přáním pohodových podzimních dnů

Lenka Dvořáková

Vážený pane řediteli,

děkuji Vám i ostatním zaměstnancům Domova pro seniory Sokolnice, za výbornou péči o moje rodiče – Jana a Libuši Kružíkovi. Oceňuji především citlivý přístup zdravotních sester i pečovatelek, které vytváří příjemné a rodinné prostředí. Rodiče si díky tomu rychle zvykli na nové podmínky. Velice si vážím zájmu aktivizačních sester o moji maminku, která tak může po třech letech opustit postel a na vozíčku se dostane mimo budovu.

Prostředí zámeckého parku je stále krásně upraveno i chráněno před rušivými vlivy okolí a poskytuje klidné prostředí pro pobyt v přírodě.

Pro udržení fyzické aktivity skvěle slouží vnitřní i venkovní prostory se zvířaty a podpůrnými pomůckami, které jsou našim cílem při vycházkách s rodiči.

Přeji všem pracovníkům Domova pro seniory v Sokolnicích mnoho radosti v jejich nelehké práci.

Se srdečným pozdravem

Pavel Kružík
Křenovice, 13.7.2021

Lenka Dvořáková

Moje maminka je od konce roku 2018 klientkou  DS Sokolnice. Od té doby jsem byl za maminkou mnohokrát, a mohu říct že během mých mnoha návštěv jsem ziskal ten nejlepší dojem o dobrém vedení DS a práci zaměstnacnů. Nemohu dost dobře popsat mou úlevu a vděk že je o maminku dobře postaráno laskavým personálem a že maminka je v DS Sokolnice dle vlastních slov po všech stránkách spokojená. 

Muj velký dík vedení a všem zaměstnancům DS Sokolnice!

Mirek Macka

Poděkování za péči o maminku – Ing. Dagmar Macková

Dobry den,
chci vyjádřit mé poděkování všem zaměstnancům DPS Sokolnice a zvlášť personálu odděleni, kde je maminka, za péči o ni.

Maminka je velice spokojena s péčí vlídným personálem, ale i s jinými aspekty, např. s jídlem. To je pro mě obrovská úleva, zvlášť když jsem vetší část roku tak daleko a od r. 2020 jsem zatím vůbec nemohl přijet.

Zvlášť si velmi cením toho, že je možné volání včetně videa přes skype z notebooku DPS. Vidět obraz člověka, se kterým mluvíme, je v těchto okolnostech velice důležité. Při našem pravidelném setkáni na skypu každý týden si dobře popovídáme a myslím, že si to oba dobře užijeme. Tato možnost kontaktu přes skype je opravdu skvělá a doufám, že zůstane i v budoucnosti.

Toto poděkováni jsem Vám už delší dobu dlužil. Pokud bych mé poděkování mohl též sdělit někde jinde, prosím, dejte mi vědět.

Těším se na příští návštěvu, i když zatím nevím, kdy to bude možné.

S pozdravy

Mirek Macka

Miroslav Macka, RNDr, PhD
Brno
Czech Republic
Prof Mirek Macka
Blackmans Bay TAS
AUSTRALIA

Mirek Macka

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.