+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc listopad nás počasím rozhodně nepřekvapil. Překvapila nás účast našich seniorů na olympijských hrách. Došli k nám soutěžit i senioři ze Sokolnic. Soutěžní disciplíny byly velmi zapeklité a těžké. Špotákové by se šokem zkřivil oštěp, kdyby musela soutěžit v našich disciplínách. A ty se skládaly z 1) kuželek, 2) skládání sirek do krabičky, 3) hod balonem do koše a za 4) vědomostní soutěž. Po velice napínavém klání a vyhlášení vítězů (prosím doplnit), jsme se občerstvili kalorickou bombou v podobě brambůrek, sušenek, chlebíčků. Vše jsme spláchli kávou a vínem. Po občerstvení jsme neodolali a trochu jsme si hodili bokem. Muzikant hrál, přítomné sokolnické dámy zpívaly jako o život, tak nebyl důvod se trochu nepobavit. Náš veselý „čaj o páté“ skončil úderem 17 h.

1a

Jinak se samozřejmě pomalu celý měsíc chystáme psychicky i fyzicky na prosinec, kdy vypuknou vánoční přípravy. Přeji pěkný zbytek měsíce a klidné prožití vánočních svátků.

Naděžda Krošláková, Dis. I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.