+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc vrkání, tokání, červených lýtek, ale bohužel stále studených mezí přeběhl rychle jako mráz po zádech. A hned zkraje nám ho přišli zpříjemnit zpěváčci z mateřské školky. Ti s námi oslavili Den matek. Naše reprezentanty ve hře petank čekal turnaj, na který odjeli až do Hodonína. Ale hlavně konečně můžeme pochodovat po zámecké zahradě, můžeme sedávat na lavičkách, ať už na nádvoří, nebo na zahradě. A tak chodíme ven, sbíráme energii na další zimu, plkáme o všem možném, chodíme do terapeutické zahrady a chytáme bronz. Špacírování po zahradě, nebo sezení na lavičce na slunku je pro některé klienty jedna z nejlepších aktivizačních činností. A tak hurá na to ☺.

Na oddělení se taky nezahálí. Trénujeme paměť, pracujeme manuálně, soutěžíme v bingu a „človíčku“. Každý pátek se zúčastňujeme zpívání s Evou Stiborovou. Takže….přeji vám všem pěkné slunečné dny.

Naděžda Krošláková, Dis. – 1.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.