+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc vrkání, tokání, červených lýtek, ale bohužel stále studených mezí přeběhl rychle jako mráz po zádech. A hned zkraje nám ho přišli zpříjemnit zpěváčci z mateřské školky. Ti s námi oslavili Den matek. Naše reprezentanty ve hře petank čekal turnaj, na který odjeli až do Hodonína. Ale hlavně konečně můžeme pochodovat po zámecké zahradě, můžeme sedávat na lavičkách, ať už na nádvoří, nebo na zahradě. A tak chodíme ven, sbíráme energii na další zimu, plkáme o všem možném, chodíme do terapeutické zahrady a chytáme bronz. Špacírování po zahradě, nebo sezení na lavičce na slunku je pro některé klienty jedna z nejlepších aktivizačních činností. A tak hurá na to ☺.

Na oddělení se taky nezahálí. Trénujeme paměť, pracujeme manuálně, soutěžíme v bingu a „človíčku“. Každý pátek se zúčastňujeme zpívání s Evou Stiborovou. Takže….přeji vám všem pěkné slunečné dny.

Naděžda Krošláková, Dis. – 1.A oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních