+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V měsíci květnu nás navštívil se svojí předvolební kampaní Tomio Okamura. Více než jeho předvolební kampaň zaujal něžnější pohlaví domova svým charismatem a mužnou postavou. Další velkou událostí bylo oficiální otevření nových pokojů na nádvoří. Dojatě jsme sledovali vystoupení dětí z mateřské školky.

1a

S příchodem jara se omladině zapalují lýtka, nám se zapaluje alpa na svalech. Sportujeme, pracujeme na polích, cvičíme. Sice hlavně při reminiscenčním sezení, to ale nevadí. Protože nejvíc utahá ne samotná práce, ale povídání si o ní. Pomocí fotek a internetu jsme cestovali po místech, kde nám bylo dobře, kde jsme vyrůstali. Pokud nám počasí dovolí, jdeme se podívat, co se děje v terapeutické zahradě a v zámeckém parku. I. oddělení přeje všem našim klientům a zaměstnancům krásný a slunečný červen.

Naděžda Krošláková, DiS
aktivizační pracovnice I.A oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních