+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V měsíci květnu nás navštívil se svojí předvolební kampaní Tomio Okamura. Více než jeho předvolební kampaň zaujal něžnější pohlaví domova svým charismatem a mužnou postavou. Další velkou událostí bylo oficiální otevření nových pokojů na nádvoří. Dojatě jsme sledovali vystoupení dětí z mateřské školky.

1a

S příchodem jara se omladině zapalují lýtka, nám se zapaluje alpa na svalech. Sportujeme, pracujeme na polích, cvičíme. Sice hlavně při reminiscenčním sezení, to ale nevadí. Protože nejvíc utahá ne samotná práce, ale povídání si o ní. Pomocí fotek a internetu jsme cestovali po místech, kde nám bylo dobře, kde jsme vyrůstali. Pokud nám počasí dovolí, jdeme se podívat, co se děje v terapeutické zahradě a v zámeckém parku. I. oddělení přeje všem našim klientům a zaměstnancům krásný a slunečný červen.

Naděžda Krošláková, DiS
aktivizační pracovnice I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.