+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Pravidla pro návštěvy v domově pro seniory Sokolnice p.o. platná od 1.11.2021.

Dle MZ, lze uskutečnit návštěvu klienta domova za dodržení mimořádných opatření. V žádném případě není možné uskutečnit návštěvu, pokud pociťujete příznaky respiračního onemocnění nebo budete mít teplotu nad 37°C.

Návštěvy jsou prozatím povoleny ve dnech:

    • Pondělí – pátek 13-16.30 hod.
    • Sobota – neděle 13-16 hod.

Za dodržení všech podmínek v bodu 1 až 4.

  1. Při příchodu i odchodu proveďte desinfekci rukou (bezdotykový dávkovač u hlavního schodiště a každého vchodu na oddělení)
  2. Po celou dobu návštěvy je nutné, dle nařízení vlády, krýt si nos i ústa přineseným respirátorem FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.
  3. Každý návštěvník je povinen se nahlásit na vrátnici a nechat zapsat do návštěvní knihy.
        Vypsat Čestné prohlášení a svým podpisem stvrdit seznámení se se všemi podmínkami.
  4. Předat doklad o prodělaném POC antigenním testu s negativním výsledkem, který  nesmí být starší než 24 hodin nebo RT-PCR testu s negativním výsledkem, který nesmí být starší než 3 dny nebo doložit doklad o prodělání nemoci COVID-19 v době nejdéle 180 dnů přede dnem návštěvy nebo doložit doklad po provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé  dávky v případě dvoudávkového schématu nebo první dávky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů.

Laskavě žádáme, všechny návštěvy, aby se chovaly zodpovědně a maximálně dodržovaly veškerá hygienická opatření  s  ohledem na své blízké – jejich další spolubydlící i ošetřující personál .

Opatření platí do odvolání a dle vývoje situace budou upravována.

 

 

Děkujeme za pochopení                                        Vedení domova